| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Am și eu o întrebare despre deficitul caloric, când sunt in deficit caloric am voie sa fac in fiecare sâmbătă cheat day?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Daca, facand 'media' celor 7 zile, iti da deficitul dorit, da. Daca nu, nu happy De asemenea, se poate jongla si cu cardio.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu, doar în zilele prime alte lunii, 2, 3, 5, 7, 11,13, 17,19, 23 și 29 și doar la ora 8 seara.

| minrest a răspuns:

Ai de grija ca, facand o medie pe vineri, sambata si duminica, sa fi intr-un mic deficit caloric. Mic deficit caloric pe media zilelor de vineri, samdata si duminica, plus deficit caloric luni, marti, miercuri si joi.