| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Are ceva daca luam suplimente nutritive la 14 ani de ex creatina?

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Creatina nu ti face nimic, doar iti da energie sa faci ceea ce faci mai mult.
totusi e recomandat sa nu iei mai mult de 1 luna.si doar odata pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuies sa consulti medicul tau de familie dar, sfatul meu e sa nu le iei de pe acuma dupa 18 ani poti sa le iei linistit la sigur.
Dar nu-ti recoman creatina, anabolizante si chestii de genul ista pentru ca au tot felul de adaosuri, coloranti, chimicale si tot felul de chestii de genul ista.
Da chiar vrei sa iei cauta cel naturale, pe baza BIO!

| RexCuParuCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Creatina o gasesti in carnea pe care o mananaci si in general la creatina nu se adauga nimic, pana si gustul e neutru.