| PufuleteDeny a întrebat:

Are vreo problema daca nu am adus scutire la sport? Adica eu oricum am avut si anul trecut si anul asta pe primul semestru trecut in catalog "scutita" si eu i-am spus la prof ca sunt scutita dar nu mi-a cerut in mod insistent sa ii aduc scutire sau adeverinta... si la fel a fost si anul trecut nu mi-a cerut scutire si am fost scutita deoarece i-am spus ca ma doare piciorul ca l-am avut in ghips..si mi-a incheiat situatia fara sa ii aduc ceva la mana, adica scutire... Deci este ceva daca nu o-am adus scutire? Adica oricum si anul trecut mi-a incheiat situatia si acuma la fel. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Iuly_Iuly_1995 a răspuns:

Daca a trecut cu vederea atunci, si nu ti-a cerut sa-i aduci nimic, inseamna ca nu trebuie sa-ti faci griji :3

| PufuleteDeny explică (pentru Iuly_Iuly_1995):

Da, asa ma gandeam si eu ca a trecut cu vederea, m-a inteles si nu ma bate la cap happy
Sunt norocoasa ca am un asa profesor.

1 răspuns: