| PufuleteDeny a întrebat:

In legatura cu scutirea la sport... este vreo problema daca nu am adus scurire la sport si nu fac? Eu i-am spus profului meu de sport ca sunt scutita si m-a trecut scutita la sport si pe primul semestru si pe al doilea si nu i-am adus scutire la sport si cred ca si alti colegi de ai mei care fac sport nu i-au adus adeverinta ca fac, deci intrebarea mea este: Este vreo problema ca nu i-am adus scutire si nu fac sport? Eu in catolog sunt trecuta ca si scutita la sport desi nu am adus scutire. Si nici nu cred ca sunt verificate scutirile si adeverintele la scoala. Funda happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te bizui pe acest fapt, s-ar putea sa fie verificata la incheierea situatiei anuale si daca nu o duci nu se va incheia situatia si vei fi amanata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si iti era asa greu sa il intrebi pe profesor daca are nevoie de hartia aia sau nu?