| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu ce tipuri de exercitii as putea face pentru " patratele " - un abdomen de invidiat - si de cate ori pe zi/saptamana ( Pentru acasa! Totul voi face acasa, fara sala! ) De asemenea, cate calorii ar trebui sa asimilez pe zi sau ce meniu ar trebui sa respect zilnic. Ofer funda celui mai bun si mai complet raspuns, de la cineva informat, care a incercat ceea ce imi spune si s-au vazut rezultate in timp (vreau specificat-lung/scurt ) real! Repet, ofer funda!

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Rezultate acasa? ce amuzant esti laughing

Pe tine nu te duce capul tau de copil mic, ca daca se putea asta, salile ar fi dat FALIMENT?

Si ce vrei tu nu se obtine cu exercitii, ci prin alimentatie.

Vrei sa faci patratele cu exercitii... apuca-te de sah mai bine

| Cannion a răspuns (pentru Cosmin86):

Am vrut detalii de la cineva informat, nu de la tine, care probabil ai un singur patratel, mare si gras. Am pus " patratele " in ghilimele pentru a intelege tot omul fara minte, inainte sa comenteze. In plus, am specificat ce vreau. Daca nu stii, de ce mai comentezi fara rost?

| kbxftw a răspuns (pentru Cannion):

Hai că deja eşti impertienent.
Taci şi învaţă! Copil mic.
Acasă faci pătrăţele pe foaie, nu pe abdomen.
Alimentaţia este cea mai importantă, exerciţiile reprezintă un procent foarte mic, cam 20%.

| Cannion a răspuns (pentru kbxftw):

Te-am insultat in vreun fel? Am pus intrebarea pentru ca am inceput de o saptamana sa fac exercitii, inclusiv pentru abdomen. Voiam diferite pareri pentru altceva, pentru ca, la un moment dat, corpul se obisnuieste cu exercitiile si incepe sa nu mai oboseasca. Cat despre alimentatie, stiu ca este foarte importanta. Daca esti informat in domeniu, de ce pui comentarii de genul asta? Puteai macar sa imi dai un sfat folositor. Este " Toti pentru unu" nu " Toti contra unu ".

| Wehes a răspuns (pentru Cannion):

Omu ila cu un singur patratel si gras, ti-a dat cel mai bun raspuns posibil.
Kbxftw ti-a spus ca exercitiile reprezinta acel 20 % din patratele, eu as spune 10 %.
90 % alimentatie, 10 % exercitii.
Nu mai jigni si documenteaza-te :
http://www.culturism.ro/......domen.html

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cannion):

Tocmai ca stiu si nu esti tu in stare sa intelegi

Poate asta iti explica mai bine :
http://www.culturism.ro/......domen.html

Eu mare si gras? :)), copil mic, mai ai pana ajungi tu la nivelul meu.

Cand o sa faci si tu 7 tractiuni cu 25 de kg legate de tine, la o greutate de 86 e kg, atunci sa comentezi pe mine

P.S. : orice sportiv serios o sa rada de tine, cand te aude cu "antrenament acasa". desigur, copiii mici si firavi, complet PARALELI cu sportul ( de genul care fac flotari zilnic si apoi nu inteleg de ce nu au muschi ), o sa te sustina sa faci acasa.

Fa acasa, cand o sa esuezi LAMENTABIL, poate o sa inveti si tu :)

| Cannion a răspuns (pentru Cosmin86):

Poate faci 7 tractiuni cu 25kg legate pe tine, poate faci multe altele, nu ma intereseaza! Am intrebat asta pentru ca nu am timp sa merg la sala in perioada mai-iunie. Si eu pot paria cu tine ca pot face multe la care nici nu visezi, dar nu ma laud. De ce sa fac asta? Sa arat ca ma cobor mai jos decat tine? No. Merci de sfat si ramai la tractiunile tale.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cannion):

Da, copil mic paralel, nici nu ai citit articolul

ramai un firav cu vise de 6 pack si muschi

Răspuns utilizator avertizat