| BestDrugs a întrebat:

As dori sa incep o perioada de 2 luni de definire, as vrea sa stiu daca alimentatia si antrenamentul sunt bune.
Dimineata : 2 albusuri
Gustare : un fruct
Pranz : 200 grame piept de pui la gratar
Gustare : un fruct
Seara : 500 ml - 1 l lapte
Antrenamentul :
Luni : biceps + antebrat si 30 minute banda sau bicicleta
Marti : Piept + abdomen si 30 minute banda sau bicicleta
Miercuri : 45' - o ora de banda sau bicicleta
Joi : biceps + antebrat si 30' banda sau bicicleta
Vineri : piept + abdomen si 30' banda sau bicicleta
Sambata si duminica : 45' - o ora banda sau bicicleta

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Antrenamentul e praf, biceps si piept de 2 ori pe saptamana?

Tu chiar vrei sa ramai cu pieptul si bicepsul IN URMA? credeam ca toti vreti sa va dezvoltati grupele alea, nu sa ramana deficitare

Si legat de alimentatie : aia e alimentatie de miss venezuela, sa devii un anorexic cu 90-60-90, nu sa te definesti

| Wehes a răspuns:

In alimentatia aia eu vad doar 1 singura masa, restul sunt porcari, deci regleaza alimentatia.
Legat de antrenament nu pot sa inteleg de ce faci de 2 ori pe saptamana biceps si piept si celalalte grupe deloc? Mare prostie.
Lucrezi toate grupele, nu 2.
Si nu, nu se lucreaza niciuna de 2 ori pe saptamana mai ales in perioada de, definire.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wehes):

El face doar biceps si piept, si o sa ramana un COCALAR PENIBIL, nu un atlet cu muschi cum viseaza laughing