| ralfy123 a întrebat:

As putea sa fac ceva piept acasa, cu gantere de 4 kg si exercitii (flotari, si nu doar) si la bara. Da-ti raspunsuri calumea nu du-te la sala si altele nu am nevoie da raspunsuri rautacioase.

6 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Sigur ca poti. La varsta ta 4 kg sunt de ajuns, iar in timp avansezi usor, usor. Poti face diverse exercitii cu ganterele si exercitii fizice.

| Korman a răspuns:

Da de ce nu.

| JansonLupu a răspuns:

Daca vrei sa ai piept trebu sa faci flotari, exercitii la bara fixa, intoarcerea la turnik etc...

| ralfy123 explică (pentru JansonLupu):

Am 13 ani si 1, 76 inaltime. Mie mi se pare destul

| Cosmin86 a răspuns (pentru JansonLupu):

Ce exerctiii la bara faci tu pentru piept? laughing

| Bonno a răspuns:

Depinde de geneticul tau..cunosc oameni care arata destul de bine facand doar lucruri elementare flotari, tractiuni, genoflexiuni, alergat si multe altele fara sa mearga la sala. Insa cu ganterele de 4 kg nu stiu.din punctul meu de vedere este mult prea putin. Pana nu incerci nu ai cum sa afli, asa ca spor la treaba!