| BeYourSelf7 a întrebat:

Cam ce exercitii as putea sa fac pentru dezvlotarea muschiilor? Inafara de flotari, abdomene si ridicari de ganterehappy fac 60 flotari, cu picioarelle in pat 2 serii, 150 ridicati de gantere cu fiecare mana, si abdomene 30; -s..inainte mi se vedeau patratelele pe burta. acum nu prea si mi-e ciuda. vreau sa trag de mine pana nu mai pothappy sa fiu ibine facut. exercitii pentru abdomen, piept. ceva calumea? nu pot sa ma duc la sala, nu-mi recomandati asta. e prea departe de mine

1 răspuns:
| gabitu12 a răspuns:

Pentru dezvoltarea muschilor trebuie neaparat sala si dieta
-daca ramai acasa iti trebuiesc mai multe greutati...sa faci antrenament piramidal, ceea ce e greu de crezut ca vei reusi acasa