| Iulian09 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de sala prin noiembrie.Ce ziceti sa iau proteine imediat ce ma apuc sau sa iau dupa o luna cam asa?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sup3rN0va a răspuns:

Poi daca iei deja deacum mai incolo ce mai iei? Plus de asta conteaza cate kg ai poate nici nu ai nevoie de proteine.
Toti cand vor la sala automat i se urca la cap ca sa i-a proteine.

| SerbanSnake a răspuns:

Lasa corpul incet sa se obisnuiasca cu efortul la inceput nu-i da tot din prima, dupa 1-2 luni poti incepe si cu proteina care sa contina mai multi carbohidrati nu doar proteina simpla, bafta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SerbanSnake):

Proteinele nu contin carbohidrati, proteinele inseamna ceva si carbohidratii inseamna altceva

| SerbanSnake a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu am facut referire la suplimentele de pe piata nu la proteina in sine.

| Eidriana a răspuns:

Poti chiar si de acum nu trebuie neaparat doar din noiembrie tongue.