| andreyoo2 a întrebat:

Salut as vrea sa ma apuc de sala big grin Am 18 ani big grin am avut niste probleme cu ficaatu sad si m-am gandit sa iau proteine sau e bine voi ce ziceti? sau sa iau niste proteine mai slabe big grin

Astept Raspunsuri

1 răspuns:
| QuInt0 a răspuns:

Baii staiii! sa nu iei proteine angry mai ales daca ai avut probleme cu ficatu` ca acum 1 saptamana sau 2 unu de la mine de pe strada vrea el sa arate ca vandam si lua proteine frate...acum umbla pe la spitale ca s`a imblonavit la ficat si nu conteaza daca iei mai slaba...ca odata ce iei sad deci eu zic sa nu iei! a da si ala dupa ce lua proteine arata ca dracul prea umflat pnm tu daca e cel mai misto e sa ai patratele si ajunge nu trebuie cinestie ce byewave