| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi dati un link, sau sa-mi scrieti un program de slabit si o dieta ( cine se pricepe in domeniu` ) pentru a slabi treptat, nu dintr-o data. Cam in 4, 5 luni sa slabesc 6 sau 7 kg. Fac in fiecare zii trase cu bicicleta de vreo 10, 15 km, dar nu prea ajuta tinand cont ca acasa ma indop cu toate porcariile.
Nu-mi ziceti sa merg la sala pentru ca nu dispun de bugetul necesar. laughing) Mersi.

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Continua cu bicicleta sau iesi la alergat pentru ca astea sunt cele mai bune pentru slabit.
Dar daca vrei cu adevarat sa slabesti trebuie sa te abtii de la mancare!
3 mese pe zi nu mai mult!
Incearca sa eviti mancarurile de fast-food, pastele, paine, mancarurile grase si dulciurile.
Stiu ca e greu sa renunti la haleala dar daca vrei cu adevarat sa slabesti trebuie sa faci niste sacrificii.
Bafta la slabit!

| BracKMyhay95 a răspuns:

Du-te la un Nutritionist si zii sa iti faca un program pentru masa, si joggingul este cel mai bun pentru a arde grasimile.

| bustamante a răspuns:

0728679087 Suna-ma pentru detalii.