| narodul a întrebat:

As vrea sa stiu ceva cum am zis si in alte intrebari sunt un baiat inalt 1.90..incaltatlaughing80+ 16ani. si as vrea sa stiu daca as lua proteine stiti genu de calori ca sa pot manca pe zi 2500 3000 de calori puse intr-un shake ceva deoarece cu mancare chiar daca mananc mult nu le pot face pe toate co0mbinate cu sala as putea creste in acelasi timp si in greutate si in masa musculara am brate groase dar pieptu cam platlaughing

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Proteina pura, daca vrei sa pui masa nu ai nici o problema cu caloriile. 3500 si tot nu pui grasime. daca esti in perioada de definire, cat mai putine calorii, cardio, lcarnitine, sau termogenic
"putea creste in acelasi timp si in greutate si in masa musculara" asta e un nonsens. in perioada de masa cresti in greutate deci inplicit cresti si in masa. nai sa masa musculara pura, da asta e

| narodul explică (pentru nesuferit):

Deci ce ar trebui sa i-au proteina pura cum ai zis tu..mai pot lua altceva decat aia? lasa niste nume daca poti vrei si niste preturi.
mersi

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "proteine genu de calori"? nu am vazut nicaieri o expresie mai stupida.

Invata sa te exprimi daca vrei un raspuns serios