| àIèD a întrebat:

Buna am 13 ani si 46 de kg mama zice ca nu sunt nici slab nici gras dar mie mi se pare ca am putina burtica si as vrea sa fac si eu niste exercitii pentru a face muschi si pentru a face patratele laughing dau funda

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Eu la 13 ani am reusit sa fac patratele cu tractiuni big grin
Dar ca sa stii ca patratele nu tin de antrenament ci de dieta in special, e foarte usor sa le acoperi

Spor la treaba,

| Yppy a răspuns:

Abdomene multe, flotari...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing eu am 15 ani si am 84 de kg...dar ma ajuta fizicul, am 1.93...nu stiu ce sa zicthinking alearga, sari coarda, fa antrenament gen puglist

| Andreww a răspuns:

Abdomene,flotari,alearga si mananca sanatos happy