| sasha898 a întrebat:

Am 17 ani, 68 kg. si 178 cm. am inceput de curind sa ma duc la sala de forta, si intrebarea mea este cum sa ma alimentez corect ca sa cresc mai rapid in masa musculara, am 3 antrenamente pe saptamana la un antrenament stau 2 ore. Funda

1 răspuns:
| FitnessTrainer a răspuns:

Salut. Nu ai nevoie de 2 ore de antrenament, mai ales pentru ca esti incepator. Poate asta te ajuta : http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Acolo la antrenament ai 4 zile, dar tu ti-l poti adapta la 3.