| dartagnon a întrebat:

dupa o accidentare la osul metacarpian numarul 5 nu mai pot face sala de forta o perioada. Ce ziceti daca ma apuc de inot de 3 ori pe saptamana si cu o alimentatie bogata in carbohidrati si proteine ( am 170 h si 61, 5 kg dupa 10 luni de sala, la inceput avand 53) pot sa cresc in masa musculara? Nu as vrea sa stau degeaba in timpul in care nu o sa merg la sala.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, o sa cresti. normal ca nu stai degeaba, pui mana si faci ce poti.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

P.s. : poti sa faci in paralel 1 sedinta la sala / saptamana : picioare si abdomen.