| Love_Mady_1995 a întrebat:

Am comandat ceva de pe decathlon.ro {6 decembrie, adică azi) vreau sa știu cam în cat timp ajunge comanda (Stau în Suceava). Oare ajunge pana sâmbătă? pentru ca sâmbăta vreau sa merg la patinoar și am nevoie de ele!

Fundă

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Poti sta linistit, simbata vei fi fericit la patinoar. happy

andreia67
| andreia67 a răspuns:

In mod normal daca marfa e in stoc si comanda a fost facuta in cursul diminetii ajunge a doua zi. Daca a fost facuta mai tarziu si nu a prins curierul din ziua respectiva ajunge peste 2 zile. Deci eu zic ca vineri ar trebui sa ajunga sigur. Verifica pe site daca comanda a fost predata curierului. Daca a fost deja predata vine chiar maine.