| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput de lunea trecuta sa slabesc. Am 7 zile decind ma ocup si am pierdut 3, 5 kg. Mi-i frica ca in urmatoarea saptamana n-o sa slabesc deloc. Duc si un regim alimentar strict. Tin o dieta pe baza de proteine, consum foarte multa hrisca, desigur nu in exces, si beau 2-3 l apa/zi. Mai maninc si carne de pasare in unele dimineti. Cu toate acestea coapsele exterioare si inferioare nu se micsoreaza. Ce sfaturi imi puteti da ca sa scap intr-un timp cit mai scurt de kg in plus, cam pina pe 30 iunie, cind este nunta mea. Am 58 acum. Vreau sa ajung la 52-54.Ms.

Răspuns Câştigător
| MrMaloneSV a răspuns:

Ce trebuie sa ma ascund ca acum nu le mai am.La inceput aveam 62 iar acum am 54 deoarece am mai tinut o data cura de slabire.Astea 8 Kg in 2 saptamani

5 răspunsuri:
| MrMaloneSV a răspuns:

Iti spun eu un regim dar s-ar putea sa nu poti sa il tii.Eu sunt baiat si am tinut cura de slabire balerina, timp de 1 saptamana am slabit 6 kg.Acum nu mai am nici un fel de grasime, Iar forma corpului meu sa remodelat ca un copil normal. Daca vrei mai multe detalii vb pe raspunsuri.

| newarena1 a răspuns (pentru MrMaloneSV):

Desigur ca da! o sa fac totul ca sa arat in forma ..pt ca totusi odata in viata sper sa fiu mireasa.

| MrMaloneSV a răspuns (pentru newarena1):

Apoi dieta e cam zgarcita dar daca vrei sa ai un aspect de invidiat.Te risti n-ai ce face!
ora 8-O cafea fara zahar doar daca vrei o pastila de zaharina(eu lu-am un pahar de ceai)
ora 10-2 oua ferte
ora 12-1 pahar de suc de portocale (sau un suc natural daca nai rabdare sa storci portocalele )
ora 16-un mar sau de preferabil un fruct
ora 18-100g branza slaba
iar asta am improvizat eu ca doar nu poti trai toata seara cu 100g branza

ora 20-un fruct (de preferabil un mar deoarece ajuta foarte mult la somn)

Sper ca te-am ajutat si te rog o funda

| newarena1 a răspuns (pentru MrMaloneSV):

Merci foarte mult! Cite kilograme aveai initial zi-mi te rog daca nu e secret

| newarena1 a răspuns (pentru MrMaloneSV):

Multumesc foarte mult. De-as da si eu vreo 4 kg ar fi super, dar la mine e grava problema. Pot sa nu maninc deloc si tot nu mai scad.

| MrMaloneSV a răspuns (pentru newarena1):

Ce trebuie sa ma ascund ca acum nu le mai am.La inceput aveam 62 iar acum am 54 deoarece am mai tinut o data cura de slabire.Astea 8 Kg in 2 saptamani