| FucktheSystem a răspuns:

Poi dieta e naturală, deci nu le plac legalele, o ard pe Marijuana.

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru wdexwjmwd):

În România asta nu e ceva nou oricum. Ține mult de educație, iar mulți nu prea sunt educați. Adică sunt educați, în arta ciorditului, levenitului etc, dar nu sunt educați în sesnul în care trebuie. Îmi amintesc că stăteam odată în parc lângă două mame și una spunea că nu își învață copilul să se spele pe dinți că oricum sunt de lapte și îi cad, dar nu se gândește că asta ar trebui să fie o obșnuință...să nu zic că puștiul aveam vreo 7-8 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu are rost să le dai burse, tot ciorditori ajung. Și noi avem în licee locuri de țigani unde pot să intre cu orice medie, doar că nu-i interesează, nici măcar liceul nu vor să-l facă.

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Poi normal, se vând bine pe piața neagră. Eu le-aș ura să-i opereze pe ăia care au demarat programul.

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu toti tiganii sunt asa, majoritatea sunt, dar nu toti.

| FucktheSystem a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu sunt rea deloc, dacă ei au atâta încredere în ei și în compenetențele lor, de ce să nu fie operați de țigani? Eu doar am îndoielile mele în privința calităților unui doctor bronzat la umbră.

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns:

Nu voi comenta dieta, care e o cretinitate oricum...
Voi spune doar ca femeia aia din poza NU are nevoie sa mai slabeasca. Imi place ca pe toate reclamele la regim alimentar sau pastile de slabit, arata niste femei slabute, cu craci lucrati si fese ferme. La ce lula mea au nevoie astea sa mai slabeasca?
Nu poti merge pe ideea ca vei arata asa daca tii regimul (din start e o tampenie). Si daca reusesti sa slabesti pana la greutatea aleia, oricum vei fi plina de vergeturi, muschi lasati s.a.m.d

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ce e asa incredibil? laughing
inspira-expira inspira-expira

acu, ca te-ai mai linistit, explica-mi rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Si vergeturile? Si pielea lasata?
Alea cum au disparut thinking

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Operatii estetice.
Dar vergeturile se pot opera doar in faza initiala, cat sunt inca mov. Daca au facut deja cratere, ura si la gara.

| dragos9234 a răspuns:

Deci daca te speli nu mai slabesti. Fumeaza ceva mai putin legal, asta e clar.