| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa aflu ce proteine ar fi bine sa iau....am 1. 70 si 61 kg si fac sala de 4 luni as dori cresterea masei musculare...pretul nu conteaza numa sa fie bune

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand ce varsta ai?
Daca esti pregatit sa iei proteine iti recomand BSN, ON NUTRITION, WEIDER SI MUSCLETECH. Nu iti recomand sa iei proteine daca nu tragi calumea la sala. Daca bagi proteine si tragi aiurea... www.megaproteine.ro - aici gasesti

| Marius235 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 16 ani si trag calumea la sala mersi de sfat

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marius235):

Eu iti mai recomand si Dymatize. De asemenea, sa iei si glutamina, e foarte importanta pentru refacerea dupa efort.