| FReAkAzO1d a întrebat:

Buna
As dori si eu niste raspunsuri daca se poate...
Ce creatina umfla in cel mai scurt timp muschiul?
Cam in cat timp se vad efectele creatinei?(umflarea muschilor)
Multumesc

2 răspunsuri:
| PinteaDog a răspuns:

Hei! Creatina care umfla in cel mai scurt timp muschiul este creatina pura, pe care o gasesti la magazine mari, shopuri etc. Efectele creatinei pure se observa cam dupa 2 saptamani, bineinteles daca tragi din greu la sala. Sa nu crezi ca luand creatina o sa te umfli fara sa muncesti. Creatina este in mare parte naturala, dar cu un efort din partea ta zilnic( si aici ma refer la sala) o sa obtii rezultate foarte bune. Succes!

| FReAkAzO1d explică (pentru PinteaDog):

Ok mersi de raspuns.