| FReAkAzO1d a întrebat:

Buna
Ce creatina te "umfla"cel mai tare.
In cat timp se vad efectele creatinei?(umflarea muschilor)
Are creatina efect fara sport?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Incearca asta :
http://www.megaproteine.ro/......ries-2-kg/

Aia e creatina de top.

| Plolice a răspuns:

Eu recomand sa faci inot

| FReAkAzO1d explică (pentru Plolice):

Mda te cred si eu as vrea sa fac inot, dar zona in care locuiesc nu imi permite.

| szzbun a răspuns:

Creatina nu te umfla, iti da forta. ca sa te umfli trebuie sa bagi proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru szzbun):

De cand te umfla proteinele? laughing

| Alexu7194 a răspuns:

Salut,o creatina buna "Creatine Fx" dar eu te-as sfatui sa iei mai bine proteine cum ar fi "Gain Fast"care te ajuta mai mult decat creatina, creatina mentine apa in corp si dupa ce nu mai iei creatina scazi foarte rapid si bratul se observa ca nu e natural pentru ca el va avea un aspect pufos deci eu te sfatuiesc sa iei proteina care ti-am spus eu mai sus, te ajuta sa faci masa musculara mult mai rapid.

| FReAkAzO1d explică (pentru Alexu7194):

Aha ok.Nu iau iau nimic de la"magazin"
Doar ce se poate face in casa.
Doream doar sa stiu, asa pentru mine
Despre Xplode? ceva pareri?

| FReAkAzO1d explică (pentru Alexu7194):

Ms de raspuns Alex dar, sunt destul de slab 1.80 si 60 kg, Am luat proteine deageaba, deci sincer sa fiu doresc sa ma ingras, deci cred ca ca in aceste conditii creatina este mult mai indicata.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexu7194):

Alea sunt porcarii ieftine, incearca asta :
http://www.megaproteine.ro/......ries-2-kg/

sa vezi diferenta uriasa.