| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Creatina ( Storm ) de la Universal?
Sunteti multumiti, ati avut rezultate?
Am auzit ca ar fi mai mult un energizant pentru sporirea energiei in timpul antrenamentului, si mai putin pentru dezvoltarea masei musculare.
Este adevarat ca daca pui 2-3 Kg, aceste kg contin mai mult apa, si de la incetarea creatinei sa le dai jos, creatina fiind folosita in zadar?!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu.

am folosit bsn - cell mass si six star elite creatine

bsn - cell mass e cotat deasupra lui storm ca rating, dar si de storm am auzit vorbindu-se destul de bine

3 răspunsuri:
| Cristina_Mirela_1999 a răspuns:

Daca folosesti Creatina muschii vor parea mai dezvoltati chiar deformati si nu vei avea forta pe care ar trebui sa o ai. Te poti alege cu boli de piele. Este mai sanatos sa iti lucrezi muschii cat mai natural posibil si o alimentatie sanatoasa te va ajuta, mai mult decat Creatina.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristina_Mirela_1999):

Serios? Esti COMPLET PE LANGA.

Creatina se gaseste si in carne, peste, etc., deci si tu consumi creatina.

Auzi, nu o sa ai forta rolling on the floor sau boli de piele de la creatina.

Tu esti REDUSA MINTAL?

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Mda, iti dai seama ca nu am crezut asemenea baliverne.
SI totusi, ai folosit Storm de la Universal?laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

am folosit bsn - cell mass si six star elite creatine

bsn - cell mass e cotat deasupra lui storm ca rating, dar si de storm am auzit vorbindu-se destul de bine