| anonima7107 a întrebat:

Bună! As vrea sa îmi iau un motocross de 125cc dirt bine. Oare cât de mare ar fi?

Răspuns Câştigător
| andreixluv a răspuns:

Buna! Exista motocross-uri de 125cc, mai inalte, mai mici, depinde de cadrul acestora. De obicei, unul de 125cc, este recomandat pentru persoanele intre 1.55-1.80. Acum, totul depinde de tine si de cross-ul pe care l-ai ales tu. Ti-as recomanda sa nu-ti iei second hand, sau macar sa ceri masuratori asupra cadrului acestuia. Bafta!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica mare? Doar nu esti pitic sub 1 metru.

| anonima7107 explică (pentru darrio2007):

Am 1,68 și as vrea sa nu ma incomodeze

| darrio2007 a răspuns (pentru anonima7107):

La ce sa te incomodeze? Esti foarte bine.

| Hakimi a răspuns:

Daca ai 1.70 e ok