| Xenoverse a întrebat:

Cum fac sa castig mai des la pariuri sportive?, aveti
vreo o idee dau funa.

Răspuns Câştigător
| Softe a răspuns:

O bogata cunoastere a echipelor de fotbal (fiecare jucator, fiecare transfer...), multa atentie si sa stii cand sa te opresti.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Meciuri putine, mize mari. Cam asa se castiga mai des. De preferat chiar sa joci un singur meci. Cu cat sunt mai multe evenimente pe bilet, cu atat iti scad sansele. Totusi, dupa o anumita perioada, dupa ce vei prinde experienta, vei vedea altfel meciurile si vei reusi sa castigi mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sume mari, cote mici, meciuri putine.

| Andreeeaa1999 a răspuns:

Exista un site cu ponturi. Incearca si tu

| Popescu_Ony_1985 a răspuns:

Analizeaza evenimentele pe care vrei sa pariezi si cel mai important nu paria mai mult decat iti permiti sa pierzi.
www.betonesure.blogspot.com uite aici propuneri zilnice pentru pariuri dar si sisteme cu care sa faci profit (nu te astepta la bilete cu miza mica si castig colosal trebuie sa inveti ca nu asa se face profit)