| Pauluk a întrebat:

Daca fac 20 tractiunim 200 abdomene si 30 flotari(flotari corecte) 12 ani jumatate este bine? Ajung cate pot face? Stu bine cu exercitiile?

Răspuns Câştigător
| ELecTroShoK a răspuns:

Stai foarte bine cu exercitiile. La varsta de 14 ani vei ajunge chiar si la 600 abdomene si 100 flotari.

| unknownn a răspuns (pentru ELecTroShoK):

Asta s-o crezi tulaughing, si eu cand eram mai mic puteam sa fac cate 1000 de abdomene, acum ca am invatat sa le fac corect abia pot 200.

4 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Oo nice eu am 16 si fac pe jumatea ta bft si spor la trebuie