| Misha4217 a întrebat:

Buna,e bine daca te antrenezi peste o zi de 3 ori pe saptamana dar tot acelasi exercitii de fiecae data adica pentru orce grupa!

4 răspunsuri:
| mobile a răspuns:

Salut,
Sa inteleg ca vrei sa te antrenezi de 4 ori pe saptamana. Daca vrei sa faci treaba asta in a 4-a zi grupa pe care vrei sa o antrenezi trebuie sa aiba minim 4-5 zile de odihna, mai pe scurt daca faci piept Luni poti face si Sambata sau Duminica, urmatoarea saptamana schimbi grupa adica faci Luni spate si Sambata iar spate. Sper ca ai inteles :).
Pentru piese si accesorii gsm la cel mai mic pret intra pe www.magazingsm.ro.
Spor la treaba!

| Misha4217 explică (pentru mobile):

4-5zile eu am inteles ca 48 de ore

| Cosmin86 a răspuns (pentru Misha4217):

48 de ore o grupa mica si dupa un antrenament nu foarte intens. daca vrei sa progresezi si te antrenezi ca lumea, ai nevoie de 5-7 zile de refacere.

ce grupe vrei sa lucrezi asa intr-una?

| mobile a răspuns (pentru Misha4217):

Am incercat eu personal cu 48 ore si nu functioneaza sub nici o forma, ai nevoie de odihna si hrana corecta, dar tine cont de faptul ca fiecare individ este diferit, nu ai decat sa iei fiecare mod de antrenament pe rand si sa vezi care din ele iti ofera rezultate mai bune si intr-un final sa il alegi pe cel potrivit corpului tau.
Pe magazingsm.ro gasesti accesorii si piese gsm la cele mai mici preturi din Romania!
Succes!