| sskrillex96 a întrebat:

Sa ma lamureasca si pe mine cineva in legatura cu ceva. De cate ori pe saptamana trebuie sa antrenezi o grupa musculara? Si sa-mi si explicati de ce...Peste tot pe net, unii spun ca o singura data altii ca de doua ori si nu stii pe cine sa crezi.

Răspuns Câştigător
| iMissTheName a răspuns:

Muschiul se recupereaza mai bine daca il antrenezi o data pe saptamana

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot nu stii pe cine sa crezi de ce nu mergi la o sala? Ca sa faci antrenamentele la indicatiile unui instructor calificat. Daca ti-as da si eu ceva indicatii ce ai face? Poate ma vei crede.Sau poate nu.