| Sallam a întrebat:

Buna imi puteti da niste sfaturi am 16 ani si nu stiu cu ce sa incep sau ce sa fac sa am abdomene muschi adica vreau sa arat bine la corp. Multumesc astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Du-te la sală, e cel mai recomandat.

| feraryyy78 a răspuns:

Nu e nevoie sa-ti spunem noi, sfatul meu este sa te duci la sala, iar acolo vei gasi un antrenor care daca il rogi te va pregati (contra cost).

| Sallam explică (pentru feraryyy78):

Dar dc toata lumea crede ca doar la sala iti poti face un corp frumos?

| feraryyy78 a răspuns (pentru Sallam):

Si acasa, dar trebuie sa iti intocmesti un program pe care trebuie sa-l respecti cu strictete.

| 1aprilie a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la sala