| Masacre18 a întrebat:

imi puteti spune daca acest program este bun pentru sala?
Deabea m-am apucat, daca nu este va rog sa-mi dati voi unul, am 16 ani 1.74, sunt cam slab, cam atat, FUNDA big grin

Luni: piept + biceps
Marti: spate + triceps
Miercuri: pauza
Joi: picioare + abdomen
Vineri: umeri + trapez

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Luni lucrezi tricepsul la piept si biceps
marti lucrezi bicepsul la spate si triceps
randament = ZERO.
schimba ori ziua de luni ori aia de marti cu una din cele de joi sau vineri, preferabil cu ziua de vineri.

| Masacre18 explică (pentru JohnnyBi):

Spune-mi si mie un program atunci care crezi ca ar fi bun, daca poti, te rog big grin

| NDC12 a răspuns (pentru Masacre18):

Luni Piept+biceps
Marti: Picioare+Abdomen
Miercuri: Pauza
Joi:Umeri+Triceps
Vineri:Spate+biceps

| NDC12 a răspuns (pentru NDC12):

Am facut o mica greseala, Vineri spate+trapez nu spate+biceps.

| Masacre18 explică (pentru NDC12):

Esti sigur ca e bun? Adica pe tine te-a ajutat? Vreau sa fiu sigur si sa fac cum trebuie nu sa ma duc degeaba...

| JohnnyBi a răspuns (pentru Masacre18):

Alege. ori nu stii sa citesti ce ti-am scris, ori esti prost si nu intelegi. ti-am zis ce si cum sa schimbi. e prea greu sa intelegi? schimbi ziua de vineri ori cu luni ori cu marti. duuuuh

| NDC12 a răspuns (pentru Masacre18):

Da, sunt sigur ca e bun, m-a ajutat dar aici conteaza si exercitiile, eu ti-am aranjat doar grupele de muschi astfel incat sa se refaca dupa efortul depus, dupa cum ti-a zis si Jhonny, cu programul tau de dinainte nu aveau timp pentru refacere, lucrai luni piept unde lucra si tricepsul si marti triceps =>> "triceps supraantrenat" sa zic asa.

7 răspunsuri:
| elis1999 a răspuns:

Inainte sate apuci sa faci be multa apa caci usci o sa aiba nevoie de multa apa cind lucrezi