| anonim_4396 a întrebat:

Buna,in cat timp apare rezultate dupa ce iau steroizi? Am 17 ani 50 kg.Nu vreau comentari cum ca nu ie bune, îs niste droguri etc. Vreau doar sa stiu cat de rapid apar rezultate de la steroizi.

2 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

De ce te complici si vrei sa-ti faci viata mai grea? E varianta lenta...Varianta mai rapida e sa te arunci de pe un pod/bloc....Nu pot sa inteleg ce e in capul tau. La 17 ani cand corpul tau e in dezvoltare si ai abilitatea sa pui muschi, sa slabesti sa ti-l modelezi cum vrei tu cu un efort mic in comparatie cu alte varste tu vrei sa il otravesti si sa il strici cu steroizi.

| eviltwinnn a răspuns:

Nu se stie exact, dar in timp se vor vedea efectele: impotenta, chelirea, un cancer de prostat daca ai ghinion, tensiune marita, poate si un accident vascular, probleme la rinichi si multe altele.
Daca vrei masa, sa stii ca poti sa pui si fara rahaturi din astea.