| fier a întrebat:

Buna,in cat timp apare rezultate dupa ce iau steroizi? Am 17 ani 50 kg.Nu vreau comentari cum ca nu ie bune, îs niste droguri etc. Vreau doar sa stiu cat de rapid apar rezultate de la steroizi.dau funda.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Depinde de multi factori, de mancare in primul rand ( cand iei steroizi mananci de 15-20 de milioane / luna, bagi in time mai mult ca o familie intreaga ), de antrenament si de ciclu.

Daca :

- ai cel putin 10 ani de sala
- mananci de 15-20 de milioane pe luna
- iti injectezi steroizii dupa un ciclu facut DE MEDIC SPECIALIST

In 1 an o sa se vada super ca lumea, dar o sa si pierzi repede.

p.s. : ai putea si tu sa inveti sa scrii, deocamdata scrii ca un ANALFABET.

| florynmondialul a răspuns:

Dupa 2-3 luni cu alimentatie ok se va vedea foarte bine!

| remus99 a răspuns:

Dupa o saptamana maxim se vede destul de clar...

| Cosmin86 a răspuns (pentru remus99):

Serios? De cati ani faci sala de-ti dai asa cu parerea?