| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp apar rezultate daca iau steroizi.Stiu ce efecte secundare are, stiu ce iau, stiu ce riscuri sunt...Atata ma intereseaza in cat timp apare rezultate bune? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| edyBit a răspuns:

Mai terminati cu efectele negative ale steroizilor. Apar riscuri de la steroizii cand sunt consumati in cantitati mari la fel ca orice pe pamantul acesta spre exemplu daca mananci carne de porc prea multa o sa ai probleme cu inima de la colesterol.
Efectul steroizilor apare inca din prima saptamana si se manifesta astfel agresivitate mai ridicata mai multa forta si dezvoltarea mesei musculare vizibil
Mare grija de unde iei suplimentele sa nu fie contrafacute happy
Multa bafta!

| fier a răspuns (pentru edyBit):

Mersi de raspuns, am o gramada de prieteni care a folosit asa ceva si nu au patit nimic pentru ca le-a luat cu cap, nu in exces...

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Stii ce efecte secundare are steroizii? ca "ie" mai multi rolling on the floor. ia zi, ce iei?

| florynmondialul a răspuns:

Foarte repede apar rezultate, dar trebuie sa ai o alimentatie ok!