| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ma numesc alina,pot face sfoara,tumbe,roata tiganului,cumpana,lumanarea,impreuna cu o colega la orele de sport practicam singure gimnastica indrumate de un prof. de sport, avem niste bari cu o distanta intre ele de 30cm,aproape,printre care ne rostogolim, distanta pana jos e de aproape 3 metri,mergem pe ele,imi puteti spune ce sa beau sau sa mananc ca sa nu ma simt,, ......rau..."""'"""la gimnastica?
avem ambele13ani

Răspuns Câştigător
| biencutza123456 a răspuns:

Nu manca alimente grele gen carne de porc grasa, mancaruri cu mult ulei, in general evita mancarea nesanatoasa.Cat despre bauturi cea mai buna e apa plata sau sucul Cappy fara acid, fara apa minerala si nu iti va fi rau.