| Hapsalaul213 a întrebat:

Nu sunt prea bun da sport.Tot vreau sa tin dieata dar nu pot.Cum sa slabesc fara sa tin dieata?

3 răspunsuri:
| lolita24 a răspuns:

Off... toata lumea vrea sa slabeasca, eu vreau sa ma ingras. Cate kg ai si ce varsta ai? In primul rand trebuie sa mergi la sala, ca sa ai un corp frumos. Noi fetele, credem ca la unii baieti e cool sa aiba patratele si muschi. Pe naiba! E important sa nu fii prea gras si nici prea slab, nici prea muschiulos. Sa nu semeni cu Halk laughing

| Hapsalaul213 explică (pentru lolita24):

Mi-ar placea sa-ti spun cate kg si ce varsta am dar.....nu pot sa-ti spun.

| Modric a răspuns:

Buna! Nu o sa iti trimit linkuri cu tot felul de metode pentru a slabi dar o sa iti dau cateva sfaturi care sper eu sa te ajute:In primul rand nu este neaparata nevoie de o anumita cura de slabire, poti manca normal bine cu macar putina reducere din ce consumai pana acum.2Te sfatuiesc ca dimineata inainte de micul dejun sa bei un pahar de apa pe burta goala si sa staic ate minute[5-7]iar apoi poti lua masa.3 Sport sport sport bine acum nu te pot pune sa faci nu stiu ce fel de exercitii dar iti recomand pentru a slabi cateva exercitii dimineata sau seara care ar consta in cateva abdomene si genoflexiuni sau poate si cateva alergari sau orice alte exerciti care te pot face sa transpiri.IAr ca un ultim sfat nu iti recomand sub nicio forma a consuma vreo pastila pentru slabit ele pot da rezultate doar pe moment dar mai tarziu te poti ingrasa de 2 ori mai mult asa ca itir ecomand sa faci ce am zis eu si bineinteles nu astepta rezultate gigantice dupa 3 zile rezultatele apar in urma muncii, Sper ca ti-am fost de ajutor..Succes!