| Nomoredream a întrebat:

Problema mea este ca sunt cam mediocra in sport.Nu am un organism foarte puternic si nu prea rezist supraincarcarilor, de exemplu sa alerg 10 de minuteXDXD. Deci, as avea nevoie de ceva sfaturi sau un complex de exercitii pentru a rezista mai usor eforturilor fizice.Cred ca as avea nevoie de un plan pentru incepatori...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| clasz a răspuns:

Fa in fiecare zi miscare (gimnastica sau alergat vreo 20 minute) sau incearca sa intri intr-o echipa (handbal, voley, etc.).

Si eu am avut aceeasi problema, insa am facut rugby un an si nu mai am nicio problema. De asemenea va sportul la scoala mereu (in caz ca nu faci).

1 răspuns:
| MeMary a răspuns:

Si eu am aceeasi problema crying nici eu nu stiu ce sa fac. Sunt praf la norma de la viteza si de la oina crying((( Ajutooooooor :'((((