| GhimisCatalin90 a întrebat:

Buna seara.
Am luat niște steroizi de pe un site, doresc sa încerc și de pe alte site-uri, care ar fi de încredere?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar la medic ai fost?
Ti le-a prescris medicul steroizi, in urma unor analize?
Prafuri de pe internet sa nu folosesti, in special steroizi ca-s risc de moarte.
Nu, chiar nu glumesc cu lucrul asta!

Răspuns utilizator avertizat
| RaduFit a răspuns:

Salut

Eu iti recomand niste firme bune nu site-uri! In 2012 a fost alpha pharma apoi Balkan pharma f buni. La ora actuala cele mai bune firme sunt Diamond pharma si Pharma Gen ambele le-am folosit eu. Pharma gen este fabricat in Grecia de cativa ani iar Diamond Pharma are peste 14 ani de cand se fabrica si rezultate f bune am obtinut de la produsele lor!

| shaldark a răspuns (pentru RaduFit):

Aș avea mai multe întrebări, îmi poți trimite te rog un mesaj în privat? Te am la prieteni dar nu-ți pot trimite mesaj.