| Schutzsttaffel a întrebat:

As dori sa stiu si eu un program pentru exercitii fizice zilnice pentru accentuarea/definirea masei musculare, de asemenea si un regim.

Program adica ce exercitii/cate minute/cate serii.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdanrosu495 a răspuns:

Ai putea sa incerci niste flotari, tractiuni si abdomene.In ceea ce priveste regimul incerca sa mananci alimente cu concentratie proteica cat mai mare, ai putea chiar sa incerci niste suplimente nutritive.

| Schutzsttaffel explică (pentru bogdanrosu495):

Multumesc pentru sfaturi ..pentru pectorali stii vreun exercitiu?