| RobertG101 a întrebat:

Daca merg pe banda cu pas mai rapid cu hanorac pe mine si transpir mai mult, e mai eficient pentru slabire? Stiu ca trebuie si un anumit regim, deja mananc mai putin.

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Transpiratia nu are legatura cu slabitul laughing Deci hanoracul nu are niciun sens..Transpiratia "apare" ca sa se raceasca corpul cand este supus la un efort sau este temperatura ridicata. Daca vrei sa slabesti mananca mai putin, mai sanatos, fai sport si hidrateaza-te.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: