| Gabialexa7 a întrebat:

Bună seara de ce ma doare sub genunchi când ma las pe vine și e o durere mare în care nu ma mai pot ridica dar după ce ma ridic își revine usor

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

De ce? Pt ca trebuie sa mergi undeva sa faci raza, sau RMN pentru a vedea ce se intampla acolo.
Ori mergi la o consultatie cu un specialist, nu doctor de familie, ala habar n-are in ce lume traieste, apoi vezi ce spun aia, adica specialistii.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil te-ai lovit recent sau mai demult, iar acum durerea persista.
Du-te la un medic sa vezi ce e

| LaviniuA a răspuns:

Acolo e tendonul patelar. Poate ca ai "jumper's knee". Daca te doare cand stai pe vine ideal ar fi sa nu mai stai asa.