| Leo94 a întrebat:

Buna seara la 23 de ani poti sa mai cresti in inaltime? Multumesc????

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Baietii cresc pana pe la 22-23 de ani. Cresterea este mai mare in ultimii ani. Ceva sport (volei, baschet, inot) te va ajuta mai bine, daca vrei sa mai cresti.

| Leo94 explică (pentru darrio2007):

Mam pus pe treaba cam de 2 luni fac exercitii mananc sanatos etc acum astept sa vad rezultate dar in timp. Multumesc Darrio 2007?

| darrio2007 a răspuns (pentru Leo94):

Succes!

| Leo94 explică (pentru darrio2007):

Salut si multa sanatate ❗

| RAY a răspuns:

Normal ca nu, doar prin operatie

| Leo94 explică (pentru RAY):

Mersi Ray ❗

| Leo94 explică (pentru RAY):

Prin operatie nu sunt de acord trebuie sa faci sacrifici destul de mari mai bine fac exercitii natural daca e sa mai am norocu sa cresc bine daca nu asta este ma impac cu gandul ❗

| DaniTDCI a răspuns:

Seara buna, corpul uman se dezvolta pana la varsta maxima de 25 ani

| Leo94 explică (pentru DaniTDCI):

Mersi ianisiade m-am apucat sa fac exercitii de crestere in inaltime de vreo 2 luni pe fiecare seara acum astept sa vad daca dau rezultate ❗

| DaniTDCI a răspuns (pentru Leo94):

De exercitii ma apuc si eu chiar din aceasta seara, mult succes "happy