| kilometru0 a întrebat:

Buna seara TPU. Fac sala de ceva vreme si cineva mi-a recomandat Drojdia furajeră pentru porci. Un prieten a luat si a crescut imens intr-o luna. Lua câte-o lingurița pe zi odată cu un shake de proteine. Ce părere aveți si daca a luat cineva.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa toti prostii.L-ai vazut tu luand asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, drojdia furajera (de bere) stimuleaza apetitul animalului. Mananca mai mult, pune pe el. Insa aportul de vitamine si elemente nutritive este mic.

| clomid a răspuns:

Da merge am luat si eu acum cateva luni nu credeam ca va functiona dar am pus 15 kg in 3 saptamani