| anonim_4396 a întrebat:

cum fac si eu sa slabesc intr-o luna cam 6-7 kg? Ca merg la mare si am putina burtica big grin big grin. Funda +Vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Salut!

Nu prea ai cum sa slabesti prin metode ortodoxe 6-7 kg pe luna. E foarte, foarte mult. Si periculos pentru sanatate.
In fine.
Iti trebuie sa practici mult sport aerobic: alergat (viteza si jogging), sarit coarda, inot si o alimentatie sanatoasa, lipsita de grasimi, junk food sau bauturi carbogazoase.
Abdomenele nu te vor slabi, ele doar fortifica muschii abdominali. Comandati niste carnitina si niste vitamine. Vitaminele nu ingrasa, in dauna miturilor ce se vehiculeaza de ceva vreme. Vitaminele au efect antioxidant in mare. Fa-ti mese dese dar slabe cantitativ si mari din punct de vedere al volumui. Lichide sa bei cat mai multe. Sa nu ai impresia ca daca te imbraci gros si alte porcarii si te apuci sa transpiri vei slabi, e un alt mit idiot.
Sport + alimentatie + niste carnitina/vitamine = cheia succesului happy

Multa bafta!

| ViRuSs99 a răspuns:

Fa niste sport flotari abdomene genoflexiuni si trage de niste fiare. Funda? pls

| GetFit a răspuns:

Mananca muulta supa de varza, crede-ma chiar merge si scapi si de toxinewinking

| lavinia_9120 a răspuns:

Pai...:*
ciau`
incearca sa alergi thinking
practica un sport timp de`o luna:*
stiu si eulaughing...thinking