| raimi17 a întrebat:

Buna sunt baiat si am 17ani. Fac sala de 3luni si amu vreau sa iau niste proteine. Dar intrebarea mea este ca daca iau proteine 2saptamani si fac 2saptamani sala, Si dupa aia nu fac sala 3saptamani si nici proteine nu iau se intampla ceva? Ma ingrasi mult? Dupa 3saptamani iar fac sala continu.

3 răspunsuri:
| crisandru a răspuns:

Nu numai ca nu te vei ingrasa, dar este posibil ca o parte din ce acumulezi in cele 2 saptamani sa pierzi. Recomandat este sa ceri sfatul cuiva la un magazin de proteine. Este unul in centru langa Sucado, langa Micro.

| rob99 a răspuns:

Nu te vei ingrasa decat maxim 2 kg si nu e indicat sa faci si sala si sa ei si proteine pentru ca vei avea dureri de stomac

| raimi17 explică (pentru rob99):

Intotdeauna? sau cateva zile?