| RobykaBskf a întrebat:

acest produs e bun? http://www.megaproteine.ro/Creatina/Six-Star-Creatine-X3 -Elite-Series/ Dupa cate am inteles, este foarte bune.Dar am vazut acuma e contra indicat persoanelor sub 18 ani, eu fac 15 ani si sunt bine dezvoltat am 70kg, si 1.81 metri voi ce ziceti e bun? pentru cei de 15 ani.Si sunt constient ca trebuie sa beau minim 3 litri de apa pe zi. Daca iau timp de o luna o sa se puna ceva centimetri la brat? va rog sa imi raspundeti daca as putea lua acest produs de la 15 ani. Va Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Mai mult o sa te ajute cu privire la energie, deoarece creatina previne acumularea de acid lactic in corp care este responsabil cu oboseala! bineinteles ca te va ajuta si sa cresti in masa musculara!

| ravendem a răspuns:

1 cm daca pui happy in 6 luni pui ceva tu crezi ca peste noapte creste bratul?