| Gunner115 a întrebat:

am 1.69 inaltime, 64 kg si 14 ani. Daca fac exercitii cu ganterele si cu un aparat multifunctional in fiecare zi plus abdomene si flotari in cat timp se observa o diferenta, adica fac masa musculara, sau slabesc?happy

Răspuns Câştigător
| DraKeSTF a răspuns:

Salut. Nu se poate estima un timp deoarece corpul uman se dezvolta diferit de la o persoana la asta, dar intr-o luna se va observa. (Relieful muscular foarte putin mai mult forta si rezistenta) Ca sa ajungi aici trebuie sa-ti faci un program pe care trebuie sal respecti cu strictete happy

3 răspunsuri:
| hibrid112 a răspuns:

Eu stiam ca in cam 3-4 luni se vad rezultate acum depinde de intensitate alimentatie si bineinteles metabolism.

| azimutultra a răspuns:

La mine rezultale au aparut abia dupa 3 luni, se evidentia bicepsul si patratelele destul de bine, dar fiecare organism se dezvolta in felul sau.

| Cosmin86 a răspuns (pentru azimutultra):

Conteaza toate grupele, nu bicepsul si patratelele