| Boiy_Bubu_1994 a întrebat:

Am 13 ani 1.75 m inaltime si 55 kg.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi pentru a fi foarte puternic prin exercitii fizice?

5 răspunsuri:
| KiddaDot a răspuns:

La 13 ani, ai nevoie de muschi?laughing) Mm, esti destul de slab..Eu zic sa iti faci abonament la o sala, cu antrenor personal. E foarte ok.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru KiddaDot):

Pai normal ca are nevoie de muschi, sa se uite fetele si dupa el vara cand merge la mare laughing

| KiddaDot a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Dada! Avem destui muschiulosi aici, la mare laughing El sa-si vada de carte, la cei 13 ani!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru KiddaDot):

Adevar graiesti! laughing

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Si daca sta cu nasul in carte atrage vreo fata? de aia are nevoie de muschi