| plusss a întrebat:

Buna TPU am 13 ani cum pot sa fac putini muschi la biceps si triceps?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 13 ani nu prea poti.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ eu am un coleg care are niste muschii, mama mama... si are tot 13 ani!
cauta pe youtube exercitii pentru inarirea masei musculare.

| EllaMazerschi a răspuns:

La 13 ani poti practica un sport precum karate, kickboxing, judo unde vei face multa forta. dupa maxim 4 luni se vor vedea deja rezultatele

| ajfsfamqewED a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VXKNN_C7Izc... urmareste acest tutorial nu este in romana dar cred ca ti-ai putea da seama despre ce este vorba doar privind :3