| sebyca a întrebat:

Cum fac muschi la biceps si triceps

10 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Mergi la o sala si te antrenezi.
Mai ai nevoie si de un instructor indrumator precum si de un regim alimentar bogat in proteina si in suplimenti nutritivi pentru depunerea masei muschiulare.

| cristi a răspuns:

Pentru biceps cu ganterele sau bara pentru biceps iar pentru triceps poti folosi atat gantere cat si bara cu greutati
http://culturism.ro/antrenament/exercitii/biceps/page1.php
http://culturism.ro/antrenament/exercitii/triceps/page1.php

| bibix_5640 a răspuns:

Trage de fiareeeelaughing

| nicoleta_5825 a răspuns:

Foarte simplu, mergi la o sala sport si un antrenor o sa iti dea un anumit gen de exercitii pentru, sau poti face flotari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te antrenezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gantere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.doctor.info.ro/exercitii_de_forta.html asa am facut eu musschi incearca sportul este cel mai importan lucru...blablabla ma rog fa exercitii de aici si nu vei regreta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| ionutzp a răspuns:

Simplu...la biceps poti face cu ganterele. bara z sau bara dreapta. iar la triceps impins cu priza scurta, paralele si scripete... daca mai vrei cv detalii yo_ionutz71

| gabi_3082 a răspuns:

Eu iti spun ceva ce cu siguranta nu ai auzit asemena exercitii iti duc corpul la extrem ai auzit cumva de super serii sau gigant serii pentru biceps? Nu prea cred nu multi stiu de asa ceva si mai e ceva exercitiile de izolare ai multe de invatat