| sNkRuLzLove a întrebat:

vreau si eu sa invat sa fac steagul. vreau sa imi spuneti ce muschi trebuie dezvoltati pentru a putea sa il fac si niste exercitii pentru a il putea executa. Astept raspuns doar de la cei care il pot face. Funda!

5 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Umeri, partea superioara a pieptului sau mna. tot pieptul. triceps, biceps, abdomen ( ca sa te poti mentine dupa ce te-ai ridicat ), muschii de la abdomen dar cei dintr-o parte si. spate happy

funda?

| sNkRuLzLove explică (pentru Hades98):

Vrei funda? de ce nu mai spuneai si picioare si spate sa fie tacamul complet? Nu mi-ai dat nici exerciti nimic

| Hades98 a răspuns (pentru sNkRuLzLove):

N-ai zis ca ai nevoie si de exercitii de ce te umfli asa!

| sNkRuLzLove explică (pentru Hades98):

Vai ce atent esti mai uitete odata!

| Hades98 a răspuns (pentru sNkRuLzLove):

Ah. n-am observat. Intra pe : www.facebook.com/streetworkout.ro
Dale mesaj.