| anonim_4396 a întrebat:

AM CATEVA PROBLEME LA ORA DE SPORT! MEDIA pe PRIMUL SEMESTRU O AM 10 PENTRU CA M-A SCUZAT CA PE TOATA LUMEA! DAR PE AL DOILEA nu ne mai scuza! eu nu prea am nici o conditie fizica foarte buna! totusi nu sunt obez dar nu prea pot face flotarile si alte exercitii mai grele! eu sunt si putin mai lenes! ce as putea face ca sa ma pricep la sport!? sau sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| AnonimuSsS007 a răspuns:

Primul lucru grija la alimentatir ..vapoi alearga pe unde poti acolo la tine) ) dsi cresti timpul de alergare.

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai pur si simplu sa faci sport.Alta solutie nu exista si sa ai grija la alimentatie pentru ca pun pariu ca nu stii ce sa mananci.

| nmipbjtaboss123 a răspuns (pentru SiLaS):

Vai draga dar tu stii ce sa mananci!

| SiLaS a răspuns (pentru nmipbjtaboss123):

Dupa 6 ani de culturism am invatat ce sa mananc imbecilulehappy dar ce sa stie copii de pe internet, ei viseaza la cai verzi pe pereti dar nu se documenteaza si ei putin.

| scmcristina a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie sa faci sport. Daca nu ai ambitie si esti si un pic lenes, n-o sa reusesti mare lucru sad

| nmipbjtaboss123 a răspuns (pentru scmcristina):

Mersi pentru nimic -___-